Hizmetlerimiz

Moto Kurye
AnadoluYakasıKurye bölgesindeki en eski moto kurye firmalarından biri olarak gerek istanbulu avucunun içi gibi bilmesi gerekse tecrübesi ile bir telefonunuzla gönderinizi dakikalar içerisinde kapınızdan teslim alır ve adresine ulaştırmak üzere hareket eder.

Ekspres Kurye
Ekspres Kurye daha hızlı gönderi ihtiyacı olan yada bir yere yetişmesi gereken evrakları bulunan müşterilerimize çözüm sağlamak amacıyla sadece sizin gönderi istikametinizdeki işler alınarak yapılan 1,5 - 2 saat içersinde tamamlanır.

Vip Kurye
Vip Kurye kritik seviyede denilebilecek durumdaki gecikmiş unutulmuş acil yetişmesi gereken gönderileriniz için size özel vip olarak verilen en geç 45 dakika gibi kısa bir sürede gönderiniz alındıktan sonra teslim edilebilen bir hizmettir.

Gece Kurye
Gece Kurye olarak siz müşterilerimizin memnuniyeti ve işlerinin aksamaması için gece gündüz yedi gün 24 saat kurye taşıma hizmeti vermekteyiz.

Arabalı Kurye
Arabalı Kurye hizmeti moto kuryelerin taşıyamayacağı büyüklük ve ebattaki gönderiler içindir. Büyük boy koli veya ağır gönderilerin taşınmasında tercih edilen Anadolu Yakası Kurye araçlı gönderim türüdür.

Yaya Kurye
Yaya Kurye, Kredi ve banka kartları, hesap ekstreleri, broşür, katalog, dergi, süreli yayınlar, toplantı ve kutlama davetiyeleri gibi gönderilerin birbirine yakın noktalar arasında teslim edildiği en ekonomik kurye hizmetidir.

Hizmetlerimiz

Sosyal Ağlar

Facebook Twitter Google+ Sitemap

İletişim Bilgileri

Sayfa Başı