info@anadoluyakasikurye.com

Hizmetlerimiz

Moto Kurye

Moto Kurye

AnadoluYakasıKurye bölgesindeki en eski moto kurye firmalarından biri olarak gerek istanbulu avucunun içi gibi bilmesi gerekse tecrübesi ile bir telefonunuzla gönderinizi dakikalar içerisinde kapınızdan teslim alır ve adresine ulaştırmak üzere hareket eder.

Detaylar ►

Vip Kurye

Vip Kurye

Vip Kurye kritik seviyede denilebilecek durumdaki gecikmiş unutulmuş acil yetişmesi gereken gönderileriniz için size özel vip olarak verilen en geç 45 dakika gibi kısa bir sürede gönderiniz alındıktan sonra teslim edilebilen bir hizmettir.

Detaylar ►

Arabalı Kurye

Arabalı Kurye

Arabalı Kurye hizmeti kapalı kasa ticari araçlarla motorsikletle taşıyamayacağımız büyüklükteki kolilerinizin ve yüklerinizin aynı gün içerisinde adresine teslim edilmesi için verilen yol şartlarına göre teslim süresi değişen kurye hizmetidir.

Detaylar ►

Ekspres Kurye

Ekspres Kurye

Ekspres Kurye daha hızlı gönderi ihtiyacı olan yada bir yere yetişmesi gereken evrakları bulunan müşterilerimizin işlerine çözüm sağlamak amacıyla sadece sizin gönderi istikametinizdeki işler alınarak yapılan 1,5 - 2 saat içersinde tamamlananır.

Detaylar ►

Gece Kurye

Gece Kurye

Gece Kurye hizmeti mesai saatleri dışında yada gece geç bir saatte ortaya çıkabilecek gönderi ihtiyaçlarına cevap verebilmek için Anadolu Yakası Kurye tarafından nöbetçi bekleyen moto kuryelerle çok kısa bir süre içerisinde verilen bir hizmettir.

Detaylar ►

Yaya Kurye

Yaya Kurye

Yaya Kurye hizmeti aslında kuryecilikten daha çok bir çeşit yaya dağıtım hizmetidir. Tarafınızca belirlenmiş bölgelerdeki belirlenmiş davetiye kart veyahut broşür gibi materyallerin dağıtımı şeklinde yapılan bir hizmettir.

Detaylar ►

“Kaliteli kurye hizmeti almak artık bir telefon kadar uzağınızda„